Program


Program na Čarobnem odru:

    10.00 - Mimohod maskot s škratom Ulala - otvoritev Čarobnega dne
    10.15 - Ples narodnih noš - predstavitev 39. dnevov narodnih noš
    10.35 - Eko delavnica Moja soseska
    11.10 - Lino ples
    11.25 - Duet Naju
    11.45 - Plesna šola Miki
    12.00 - Lumpiji plešejo
    12.15 - Nuška Drašček
    12.45 - Kikijev ples
    13.00 - Čarodej Jole Cole
    13.30 - Nuša Derenda
    14.00 - Nagovori (župan Anton Tone Smolnikar,
                ustanova Rdeča žoga)
    14.30 - Eva Černe
    14.50 - Alenka Gotar z gostom Rokom Pečečnikom
    15.10 - Kviki kengurujev ples
    15.25 - Eko delavnica Moja soseska
    16.00 - Novi radijski talenti
    16.15 - Kikijev ples
    16.30 - Lumpiji plešejo
    16.45 - Plesni nastop KUOD Bayani (Bollywood)
    17.00 - Breakdance - The Rock Crew
    17.15 - Alenka Godec
    17.30 - Presenečenja, rajanje za otroke, razglasitev nagrajencev nagradnih iger

Program na odru bodo vodili: Špela Močnik, Pečo in Gregor Trebušak

 

Čarobne dogodivščine

  • Plezanje po plezalni steni (dežela Petra Pana)
  • Skakanje po napihljivem gradu (dežela Petra Pana)
  • Iskanje mladih radijskih talentov (Radio Hit, pri odru)
  • Avtobus Moja soseska (pri vhodu v park)
  • Šola golfa

 

 

 

Čarobne delavnice

 

  1. Dežela Pike Nogavičke
    • Plesna delavnica Miki (plesna šola Miki)
    • Lino pomaga otrokom rasti (Podravka)
    • V deželi igrač urimo domišljijo (Čarobni svet)
    • Čarobne zvezde - astrološka delavnica (Dunja)
    • Lumpi v naravi (Arboretum, od 10. do 12. ure in od 15. do 18. ure)
    • Lumpi izdeluje lutke (Mercator)
    • Lumpi pripravlja dobrote (Mercator)
    • S pingvini lovimo ribe (Lenovo)

  2. Dežela Janka in Metke
    • Spoznajmo park s čutili (Arboretum)
    • Gusarjev lov za zakladom (Arboretum, ob 11., 13., 15. in 17. uri)
    • Evropa je več kot si misliš - izdelovali bomo rakete za potovanje po vesolju velike Evrope (Informacijski urad Sveta Evrope v RS ter Enostavno prijatelji, od 10. do 12. ure in od 15. do 18. ure)
    • Živali v Arboretumu (Arboretum, od 12. do 15. ure)
    • Rosanina kreativna delavnica - oblikovanje mozaika in pisanih cvetličnih lončkov (od 10. do 14. ure) ter ustvarjanje s filcem in z nepredeno volno (od 15. do 18. ure)
    • Narišimo medvedka (Kerin Povirk)
    • Spoznajmo glasbene inštrumente in njihove zvoke (glasbena šola Vox)

  3. Dežela Petra Pana
    • Igre brez meja (G-rega)
    • Varno na pot (Varna pot)
    • Žogica Marogica (nogometni klub Kamnik)
    • Plezalni stolp (CityWall, plezalni klub Stena)
    • Hutkove vragolije v Hutko hiški
    • Skakanje po napihljivem gradu
    • Velikanska slikarska delavnica (Enostavno prijatelji)
    • Tek skozi savano (Enostavno prijatelji)

  4. Dežela Rdeče Kapice
    • Rdeča Kapica odkriva gozd - po poteh Rdeče kapice (Arboretum, ob 11., 12., 13., 14., 15., 16. in 17. uri)
    • S pesmico in plesom do znanja tujih jezikov (jezikovna šola Tales)
    • Oblikujemo iz eko plastelina (Enostavno prijatelji)
    • Eko mobili - iz bambusa, školjk in češarkov (Enostavno prijatelji)
    • Ptice - izdelajmo jih iz štampiljk (Arboretum, od 14. do 18. ure)
    • Poslikava obraza (Enostavno prijatelji)
    • Izdelajmo si čarobni nakit (Enostavno prijatelji)
    • Potujoča Rdeča žoga (ustanova Rdeča žoga)

  5. Dežela Čebelice Maje
    • Čebelica Maja išče najbolj dišeč cvet (Arboretum)
    • Kikijeva plesna delavnica (Kraš)
    • Čarobna knjižnica
    • Igralska šola, ki uči za življenje (dramska šola Barice Blenkuš, ob 11. uri)
    • Plesna delavnica Bollywood (KUOD Bayani, od 15. do 16. ure)
    • Spoznajmo svet skozi jezike (jezikovna šola DUDE)
    • Radost v dvoje - delavnica za partnerske odnose (mag. Andrej in Maja Trampuž, od 10. do 13. ure)
    • Srečen otrok in srečen starš - delavnica za odnose med starši in otroci (mag. Andrej in Maja Trampuž, od 15. do 18. ure)
    • Naredi svoj časopis

 

Avtorji: PROGMBH.com / vreme VP, K, Lj



želimo si
v letu 2019: