Program


Čarobni oder - zunanji

    10.00 Mimohod maskot s škratom Bolfenkom - otvoritev Čarobnega dne
    10.15 Skupina Casanova
    10.35 Čarodej Jani
    11.15 Pozdravni govor
              Danilo Tomšič, Mobitel, d.d.
    11.20 Kuža Pazi (Zavarovalnica Triglav)
    11.40 6 pack Čukur
    12.00 Nuška Drašček
    12.20 Lumpiji plešejo
    12.40 Zoran Predin
    13.00 Lino ples
    13.15 Alfi Nipič
    13.35 Nagovori
              Franc Kangler, župan mestne občine Maribor,
              Ustanova Rdeča žoga, Zavarovalnica Triglav, d.d.
    13.50 Rebeka Dremelj
    14.10 Alenka Gotar in Rok Pečečnik
    14.35 Kuža Pazi (Zavarovalnica Triglav)
    14.50 Prihod Dedka Mraza (Mobitel)
    15.05 Domen Kumer
    15.25 Sebastian
    15.45 Kiki ples
    16.00 Etno skupina Langa
    16.20 Zlatko in Smrkci
    16.40 Karaoke
    17.10 Manca Špik
    17.30 Presenečenja

 

 

 

Čarobni oder - notranji

    10.00 Plesna šola Sebastian
    10.30 Kuža Pazi (Zavarovalnica Triglav)
    10.45 Plesna šola Sebastian
    11.15 Kiki ples
    11.30 Pravljice strica Sreča
    11.45 Karaoke in animacija za otroke
    12.30 Pravljice strica Sreča
    12.45 Zajček in pikapolonica čakata dedka Mraza
    13.15 Rajanje z Mobitelom
    13.30 Kuža Pazi (Zavarovalnica Triglav)
    13.45 Lino ples
    14.00 Predstava
    14.30 Mojca in medvedek Jaka
    15.00 Lumpiji plešejo
    15.15 Pravljice strica Sreča
    15.30 Plesna šola
    16.00 Program, ki ga vodi DJ

 

 

Čarobne delavnice

 

  1. Dežela Snežne Kraljice
    • Plesna delavnica Sebastian (Plesna šola Sebastian)
    • Lino pomaga otrokom rasti (Podravka)
    • Lumpi pripravlja dobrote (Mercator)
    • Poslikava obraza (Enostavno prijatelji)
    • Izdelava zasnežene hiške z Rdečo žogo (Enostavno prijatelji)
    • Izdelujemo obeske za Mobitel v obliki Rdeče žoge (Enostavno prijatelji)

  2. Dežela škrata Bolfenka
    • Sankanje z Dnevnikom
    • Lumpiji uživajo na snegu (Mercator)
    • Igre brez meja

  3. Dežela zvezdice zaspanke
    • Skakanje po napihljivem gradu (Mobitel)
    • Fleksova velikanska slikarska delavnica (Enostavno prijatelji)
    • Zvezdica za srečo in Rdeča žoga za dobrodelnost, izdelovanje novoletnih čestitk (Enostavno prijatelji)
    • Rdeča žoga z zvezdico, izdelovanje Rdeče žoge iz mus gumija (Enostavno prijatelji)
    • Ustvarjalni kotiček z Zavarovalnico Triglav

  4. Dežela Snežka Snežaka
    • Kikijeva plesna delavnica (Kraš)
    • Izdelava maskot (Katja & Alen)
    • Gledališka pravljična delavnica z Gledališčem Joli
    • Poslikava obraza (Enostavno prijatelji)
    • Učenje plesa Kuža pazi (Enostavno prijatelji)

  5. Indijanska vas
    • Indijanski svet - odkrivanje življenja Indijancev (ŠC Pohorje, ob 10h in ob 14h)
    • Indijančki smo (ŠC Pohorje, ob 11h in ob 15h)
    • Indijanski instrumenti - tematska delavnica (ŠC Pohorje, ob 12h)
    • Lovilci sanj - tematska delavnica (ŠC Pohorje, ob 13h in ob 16h)

 

Čarobne dogodivščine - Dan odprtih vrat v Mariboru

  • Ogled živih jaslic na Božičnem sejmu na Radvanjskem trgu
  • Brezplačni akvarij in terarij (obvezna prijava na info@carobnidan.si)
  • Brezplačno kopališče (obvezna prijava na info@carobnidan.si)
  • Brezplačno drsališče (predhodna prijava ni potrebna)
  • Brezplačni vlakec in avtobusi, ki bodo vozili po Mariboru

 

(organizator si pridržuje pravico do spremembe programa)

 

Kopališče Pristan
Koroška 33, 2000 Maribor
T: 02 22 94 730, 02 22 94 736
E: info@somb.si

Akvarij - terarij
Ulica heroja Staneta 19, 2000 Maribor (mestni park)
T: 02 251 22 95
Odpiralni čas: od ponedeljka do petka od 8. do 19. ure, ob sobotah, nedeljah in praznikih pa od 9. do 12. in od 14. do 19. ure; ogled traja približno eno uro, naenkrat pa akvarij-terarij lahko obišče 50 obiskovalcev; na dan Čarobni dan je potrebna predhodna prijava s klikom na povezavo nekaj vrstic višje

Drsališče - Ledena dvorana Maribor
Koresova ulica 7, 2000 Maribor
T: 02 331 46 05
E: info@dvorana-tabor.si
Urnik drsanja: 9.30 - 11.00, 14.30 - 16.00, 16.30 - 18.00

Internetni medijski pokrovitelji

logo_215-Med.over.net.jpg logo_212-Ringaraja.net.jpg logo_224-Bambino.jpg logo_222-DJ Slovenija.jpg

Medijski pokrovitelji

logo_203-Epamedia.jpg logo_223-Slovenske zeleznice.jpg logo_226-Genion.jpg logo_227-Telemach.jpg logo_229-GeaTV.jpg logo_231-Radio City.jpg logo_211-Ringarajine iskrice.jpg logo_218-Videotop_LZ.jpg logo_218-Videotop_MamaDojencek.jpg logo_218-Videotop_Bravo.jpg logo_202-Otrok in druzina.jpg logo_220-Druzina.jpg logo_219-AdriaMedia_Lisa.jpg logo_219-AdriaMedia_Lea.jpg logo_219-AdriaMedia_Nova.jpg logo_219-AdriaMedia_Story.jpg logo_228-Dnevnik.jpg logo_229-Vecer.jpg




želimo si

Generalni pokrovitelj

logo_301-ZavarovalnicaTriglav.jpg

Zlati pokrovitelj

logo_302-Mobitel.jpg

Pokrovitelji

logo_703-MestnaObcinaMaribor.jpg
logo_701-Svet Evrope.jpg
logo_306-Mercator-Lumpi.jpg
logo_307-Podravka-Lino.jpg
logo_307-Podravka.jpg
logo_325-RaiffeisenBank.jpg
logo_304-Kras - KIKI.jpg
logo_326-Sparkasse.jpg
logo_327-TermeMaribor.jpg
logo_311-CSC_Tantum.jpg
logo_322-Honda.jpg
logo_305-Perutnina Ptuj.jpg
logo_314-SAZAS.jpg

Partnerji

logo_410-Kompas design.jpg
logo_410-SparkPromotions.jpg
logo_411-FreeDOM.jpg
logo_415-Dermal.jpg
logo_417-Magic baloni.jpg
logo_418-Mount Vacation.jpg
logo_431-Kotlovnica.jpg
logo_432-Maremico-Lectus.jpg
logo_433-Studentski servis Mb.jpg
logo_434-Veolia Transport.jpg
logo_626-Berlitz.jpg
logo_627-Katja in Alen.jpg
logo_602-Enostavno Prijatelji.jpg
logo_611-Gledalisce Joli.jpg
logo_612-PlesnaSolaUrska.jpg
logo_613-TeniskaSolaMojmir.jpg
logo_614-MountainDessert.jpg
logo_615-RK Pomurje.jpg
logo_616-PlesniKlubSebastian.jpg
logo_617-PlesnaSolaMamboPtuj.jpg
logo_618-PK Branik.jpg
logo_619-PlaninskoDrustvoKozjak.jpg
logo_620-KK MarioPrimorac.jpg
logo_621-OdbojkarskiKlubMS.jpg
logo_622-ShitoRyuKarateDoTermotehnaMb.jpg
logo_623-EnshinKarateToTeMb.jpg
logo_624-Mozarteja.jpg
logo_625-BASE.jpg

Spletni pokrovitelji

logo_501-Progmbh.jpg
logo_502-Netis.jpg

v letu 2019: